Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Rektör Prof. Dr. Biber’den Göle’ye ziyaret

Dr. Mehmet Biber, Göle ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Rektör Prof. Dr. Biber; Göle Kaymakamı Zafer Oktay, ARÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şakir Aydoğan, Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu, Göle Emniyet Müdürü M. Nevruz Özgür ve ARÜ üst yönetimi ile birlikte Nihat Delibalta Göle Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Bora Topal’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Rektör Prof. Dr. Biber ve beraberindeki heyet binada çeşitli incelemelerde bulundu.

Nihat Delibalta Göle Meslek Yüksekokulu’ndaki ziyaretin ardından Rektör Prof. Dr. Biber ve ARÜ üst yönetimi, Göle Belediye Başkanı Akın İsmailoğlu’nu ve Göle Kaymakamı Zafer Oktay’ı makamlarında ziyaret etti. Ziyaretlerin tamamlanmasının ardından Prof. Dr. Biber, Nihat Delibalta Göle Meslek Yüksekokulu öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrenciler ile gerçekleştirilen sohbetin ardından Prof. Dr. Biber, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdare Başkanlığı (KOSGEB) Ardahan İl Müdürlüğü tarafından verilen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”ni başarı ile tamamlayan öğrencilere sertifikalarını takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Aşıkşenlik Mahallesi alt yapıya kavuşuyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi