Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kars-Ardahan-Iğdırlılar Derneği Terörü Lanetledi

Kars Ardahan Iğdırlılar Dernek Başkanı Aytaç Kırmızıtaş, Cumartesi günü Kayseri’de gerçekleştirilen terör eylemini lanetlediklerini söyledi.

Türk milletinin teröre hiçbir şekilde destek vermeyeceğini belirten Dernek Başkanı Aytaç Kırmızıtaş, suni bir Kürt-Türk çatışması oluşturulmaya çalışıldığını ifade etti. Dernek Başkanı Aytaç Kırmızıtaş, sözlerini şöyle sürdürdü:

Ülkemizde 10 gün içerisinde artan terör olaylarının tohumu mihrakların yetiştirmiş olduğu FETÖ/PDY terör örgütü belası tarafından 40 yıl önce atıldı. Bu hain çete 15 Temmuz’da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde başlarına yıkıldı ve Kürt’ü, Türk’ü, Çerkez’i hep birlikte üstesinden gelindi. Bu millet öyle bir millettir ki hiçbir zaman bu oyunlara gelmeyecektir ve şehitlerimizin bir damla kanı yerde kalmayacaktır. Bu topraklarda hayatını kaybeden her can bizimdir. – KAYSERİ

Bir önceki yazımız olan Cazibe Merkezleri Bilgilendirme ve İstişare Toplantısı Ardahan’da yapıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi