Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Karakuş,Reis hiç bir zaman dikdatör olmadı!

Ardahanlı iş adamı Aziz Gökhan Karakuş, ’’Reis hiç bir zaman dikdatör olmadı! Vesayetlere ölüm pahasına kafa tuttu millet çizdi istikameti yine öyle olacak, değişiklik bir rejim değişikliği değil! Hükumet sistemi değişikliğidir.’’ dedi.
27. Dönem Ardahan Ak Parti Milletvekili Aday adayı İş adamı Aziz Gökhan Karakuş, yeni Cumhurbaşkanlığı sistemini eleştirenlere tepki göstererek, ’’İleri demokrasi diyenler her fırsatta ABD’yi örnek gösterenlerin en çok karşı çıkması neden? Çünkü dün dedeleri bugünde kendileri ABD abileri ne isterseler onu yaptılar.’’ diye konuştu.
Karakuş, daha sonra şunları söyledi; ’’Reis hiç bir zaman dikdatör olmadı! Vesayetlere ölüm pahasına kafa tuttu millet çizdi istikameti yine öyle olacak, değişiklik bir rejim değişikliği değil! Hükumet sistemi değişikliğidir. Ecevit in Kıbrıs harekatında kalemin elinden düştüğü anı yaşamak istemeyenler! Özal kerküke gir emri verdiğinde genel kurmay başkanını aşamadığı için şok olduğu anı yaşamamak için ! Türkiye nin Türkiye den yönetilmesi için bu yasa teklifine evet demeliyiz.Türkiye’ nin enerjisini hızlı hareket etmesini istemeyenler , milli polis ,milli asker olmasını istemeyenler bu sistemin bir millileşme sistemi olduğunu anlayamazlar! Hükumetin hızını kesmek isteyenler dinamik bir Türkiye istemeyenler ! Türkiye yi imf kölesi yapmak isteyenler yine bu sistemi anlayamazlar! Endişe edilecek hiç bir durum yok ! Ümmet yeni bir liderin doğuşuna yeni bir devrime şahitlik ediyor! Tek adam sistemi değil bunun adı dinamik Türkiye ! Türkiye nin Türkiye den yönetildiği sistemdir! Kimse oy verme hakkınızı seçme seçilme hakkınızını elinizden almıyor! Millet ne isterse o olacak,AK kadrolar ve Syn Cumhurbaşkanımız her daim milletin ve ecdadın gösterdiği istikamete yürümüştür. Kimsenin elini ovuşturmasına buralardan bir kargaşa çıkarma hevesi içine girmesine gerek yok. Ak parti demek Millet’in gösterdiği istikamet ve kararı demektir.’’

Bir önceki yazımız olan Ardahan - Kars - Muş - Kar ve Tipi Doğu'da 813 Köyün Yolunu Kesti 1 başlıklı makalemizde -, 1 ve 813 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi