Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

İHA Bölge Müdürleri Ardahan’da

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Ardahan’a gelen İhlas Haber Ajansı Bölge müdürleri Türkez ve Akyüz, Ardahan İl Temsilcisi Olgun Yıldız ile birlikte Ardahan Valisi İbrahim Özefe ile Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy’u makamında ziyaret ettiler. İhlas Haber Ajansı () Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez, ulusal ve uluslararası habercilikte ’nın itibarının her geçen gün yükseldiğini ifade ederek, çalışmalar ve projeler hakkında Vali Özefe ile Başkan Köksoy’a bilgi verdi. Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy ise, çalışanlarının ziyaretinden büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, ’nın gerek Ardahan’da, gerekse Türkiye’de gerekse de dünyada habercilik adına büyük başarılara imza attığını ifade etti. Başkan Köksoy, daha sonra heyeti onuruna yemek verdi.

Ardahan’da bölge ziyaretinde bulunan Bölge Müdürleri, kent merkezinde bulunan yerel basın ile birlikte Serhat Ardahan Gazeteciler Derneği Başkanı Deniz Başlı’yı da ziyaret ettikten sonra Ardahan’dan ayrılarak Erzurum’a hareket etti.

Bir önceki yazımız olan Sabah Gazetesi Yazarı Donat’tan Başkan Köksoy’a ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi