Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Esenyurt Belediye Başkanı Kadıoğlu Çıldır’da

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca ve beraberindeki ekiple birlikte Çıldır’a gelen Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’nu Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu, AK Parti Çıldır İlçe Başkanı Ahmet Rıfat Vural ve AK Parti Çıldır İlçe Teşkilat mensupları karşıladı.

Çıldır Belediyesinin Çıldır Gölü kenarında bulunan Belediye Sosyal tesislerinde tertip ettiği yemeğe katılan başkan Kadıoğlu’na İlçeye yapmış olduğu yatırımlardan dolayı Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu ve Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu tarafından plaket ve Çıldırlı Aşık Şenlik’in kitabı hediye edildi.

Yemeğin ardından Aşıkşenlik mahallesine geçen başkan Kadıoğlu ve beraberindeki ekip Çıldırlı Aşık Şenlik’in mezarını ziyaret ettiler.

Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu Aşıkşenlik mahallesinin yol ve kilit parke yapım işinin finanse edilmesinden dolayı, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na teşekkür etti Başkan Azizoğlu yapmış olduğu açıklamada “ İstanbul Esenyurt Belediye Başkanımız sayın Necmi Kadığolu’nun ilçemize yıllardır büyük destek vermektedir. Necmi başkanımdan önce uzun yıllar Esenyurt Belediye Başkanı görevi yapmış ve aslen Çıldırlı olan birinin ilçede çakılı tek çivisi yokken sayın başkanımın ilçemize vermiş olduğu katkı ve destekler bizleri onure etmektedir. Sayın başkanım Necmi Kadıoğlu’na şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Ardahan’da toplu açılışlar başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi