Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Denizli’de Ediz Hun ve Hülya Koçyiğit’li festival

İki gün süren festivalin açılışını Hun gerçekleştirirken, kapanış gününde ise 10 yıl sonra yeniden Denizli’ye giden Koçyiğit, Denizli halkı ile hasret giderdi. Sinemamızın bir başka efsanesi Filiz Akın ile olan isim benzerliğiyle dikkat çeken Denizlili kadın girişimci Filiz Akın’ın organizatörlüğünde gerçekleştirilen etkinlikte Hun ve Koçyiğit hayranlarına bol bol imza dağıtıp, sevenleriyle fotoğraf çektirdi.

Ediz Hun “Gece 22:30 ile sabah 7:00 arası deep freeze giriyorum”

Mevlana’dan, Platon’dan, Aşık Veysel’den bahseden Ediz Hun, hayata dair konuşarak, sevginin öneminden bahsetti. Ediz Hun “Şöhret geçicidir, önemli olan insan olabilmek” diyerek 1963 yılında başlayan sinema kariyerinden de bahsetti. “Sizi dizilerde görmek istiyoruz” diyenlere de “”Sette çalışanlar robot gibi, çok kısa zaman aralığında, zor şartlar altında çalışıyorlar. Şartlar değişmedikçe dizilerde olmam çok zor” dedi.

Hülya Koçyiğit “Şahan, sinemadaki birçok şifreyi çözmüş bir isim”

Haberin devamı için tıklayınız>>>

 haberjet.com

Bir önceki yazımız olan Seda Bakan 19 yaşındaki halini paylaştı, görenler gözlerine inanamadı başlıklı makalemizde fotoğraf, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi