Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çıldır MYO’dan Şehitlere Saygı ve Güvenlik Güçlerine Destek yürüyüşü

Ardahan Üniversitesi (ARÜ) Çıldır Meslek Yüksekokulu öğrencileri, ülkemizde son günlerde yaşanan terör olaylarında şehit olan güvenlik güçlerimize saygı gösterme ve destek verme amacıyla dün Çıldır ilçesinde Şehitlere Saygı ve Güvenlik Güçlerine Destek yürüyüşü düzenledi.
Çıldır Meslek Yüksekokulu önünden başlayıp, 7. Sınır Tabur Komutanlığı önüne kadar süren yürüyüşe çok sayıda öğrenci ve vatandaş katılarak, desteklerini sundu. Güvenlik güçlerine duydukları vefayı ve sevgiyi dile getiren öğrencileri, Tabur Komutanı Vekili Piyade Binbaşı Ali Çetin karşılayarak, yürüyüşün kendilerini mutlu ettiğini ve terörün, nereden gelire gelsin savuşturulacağını ifade ederek yürüyüşe katılanlara teşekkür etti. Yürüyüşe destek veren Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu’nun, Tabur Komutanına Türk Bayrağı hediye ederek desteklerini dile getirdi.
Bayrak tesliminin ardından öğrenciler adına basın açıklaması gerçekleştiren Doğukan Aydemir, Çıldır kaymakamı Tamer Kılıç ve Çıldır Belediyesi Başkanı Kemal Yakup’a yürüyüşü destekledikleri için teşekkür ederek, Ülkemizin içinden geçtiği sıkıntılı süreçte güvenlik güçlerimizin yanında olduğumuzu bildirmek istiyoruz. En zor koşullarda görev yapan güvenlik güçlerimize minnettarlığımızı dile getiriyor, şehitlerimize rahmet, yaralılarımıza şifa ve milletimize başsağlığı diliyoruz. şeklinde konuştu.
Basın açıklamasının ardından yürüyüş istiklal marşının okunmasıyla son buldu.

Bir önceki yazımız olan 2 yüz 1 kulak söyleşisine büyük ilgi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi