Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çıldır Kristal Göl 4. Uluslararası Kış Şöleni

ARDAHAN () – Ardahan’ın Çıldır ilçesinde geçen yıl buz kalınlığının yeterli kalınlıkta olmaması sebebiyle iptal edilen “Çıldır Kristal Göl 4. Uluslararası Kış Şöleni” bu sene 4 Şubat 2017 Cumartesi günü yapılacak.
Ardahan “Çıldır Kristal Göl 4. Uluslararası Kış Şöleni”ne hazırlanıyor. Geçen yıl iptal edilen şölen bu sene Çıldır Gölü Sosyal Tesisleri önünde yapılacak. “Çıldır Kristal Göl 4. Uluslararası Kış Şöleni”nde atlı kızak, dörtnal at yarışı, rahvan (yorga) at yarışı, atlı okçuluk, atlı cirit, kayaklı koşu yarışmasının yanı sıra buz pateni gösterisi yer alacak.
“Çıldır Kristal Göl 4. Uluslararası Kış Şöleni”ne herkesi davet eden Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu, “4 Şubat 2017 Cumartesi günü büyük bir katılımla kış şölenimizi gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Son derece çekişmeli ve adrenalin dolu yarışların yanı sıra buz üzerinde değişik görsel şölenlerle şölenimize katılan izleyicilere unutamayacakları bir gün yaşatacağız. Şölene ilçe merkezinden katılacaklar için Çıldır Belediyesi önünden saat 08:30’da ücretsiz servis kaldırılacaktır. İlçemizin tanıtımı için son derece önemli olan Çıldır Kristal Göl 4. Uluslararası Kış Şölenine tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Sibirya soğukları Doğu Anadolu’yu dondurdu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi