Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Çıldır Kaymakamı İmamoğlu eğitime el attı

Çıldır İlçe Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu İlçe Milli Eğitim camiası ile bir araya geldi.
Kaymakam İmamoğlu başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve okul müdürlerinin katılımıyla ilçenin genel eğitim durumu, okulların başlıca sorunları, çözüm önerileri, hazırlık kursları, TEOG ve üniversite sınav değerlendirme toplantısı yapıldı.
Toplantıda ilçede ki eğitim kalitesi arttırmak ve sınavlarda daha başarılı sonuçlar almak için çalışma başlattıklarını ifade eden Kaymakam İmamoğlu ‘’Amacımız Çıldır ilçemizde eğitim alanında başarılı sonuçlar almak. Bunun için de bir dizi çalışmalar başlatıyoruz. Okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrenci velileri ile birlikte çalışmalarımıza başlayacağız. Gördüğümüz eksikleri en kısa zamanda düzeltip başarıyı yakalamak için daha çok çaba sarf edeceğiz. Bu çalışmalar sonucunda İlçemizden eminim ki çok iyi yerleri kazanan öğrenciler çıkacak ve başarı sıralamamız üstlere doğru ilerleyecektir. Bizler bu konuya odaklanırken velilerimizden de destek bekliyoruz. Bu çocuklar hepimizin. Devletimiz her türlü fiziki altyapıyı tamamlamış gözüküyor. Bize düşen ise en iyi şekilde eğitim verip memlekete hayırlı bireyler yetiştirmektir.’’dedi.

Bir önceki yazımız olan Baharın habercisi Leylekler Ardahan’a geldi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi