Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AÜ Bilim Kültür Sanat ve Spor Şenlikleri başladı

Yenisey kampüsü içerisinde yer alan Aşık Şenlik Meydanında başlayan etkinlikler kapsamında üniversite öğrencilerinden oluşan Kafkas Oyunları Halk oyunları ekibi, Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu öğrencilerinin step aerobik gösterileri, rahvan atlarından oluşan binicilerin sunumları ve yarışlar gerçekleştirildi. Sağlık Kültür Spor Daire Başkanlığı’na bağlı öğrenci kulüpleri ile Ardahan’da eğitim öğretim veren liselerin açmış oldukları stantlarda öğrenciler kültürel ve bilimsel çalışmalarını ziyaretçilerle paylaştılar. ÜNİDAP toplantısı için üniversitede bulunan Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan üniversitelerin rektörleri de açılan stantlara ziyaretler gerçekleştirerek etkinliklere katıldı.

Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü tarafından açılan resim sergisi, masa tenisi turnuvası ve geleneksel yarışmalarının da yapıldı 1. gün etkinlikleri düzenlenen konserler ile devam etti.

Bir önceki yazımız olan Ardahan İl Özel İdare sezon açılışını yaptı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi