Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Aşıkşenlik Mahallesi alt yapıya kavuşuyor

Çıldır Aşıkşenlik mahallesi kanalizasyona kavuşuyor. Aşıkşenlik mahallesi kanalizasyon temel atma törenine Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu, Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu ve vatandaşlar katıldı.

Çıldır Belediye Başkanı seçildikten sonra yapmış olduğu yatırımlar ve iyileştirme çalışmaları ile halkın büyük desteğini gören Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu, Aşıkşenlik mahallesinin çok büyük eksiği olan alt yapı sorununu çözmek için ilk adımı attıklarını söyledi.

Başkan yapmış olduğu açıklamada Aşıkşenlik mahallesi halkının çok istemiş olduğu kanalizasyonun temeli atmış bulunuyoruz. Aşıkşenlik mahallemize ve Aşıkşenlik halkına hayırlı olsun. İlçe merkezimizde olsun, mahallelerimizde olsun eksikliklerin giderilmesi için çalışmalar yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Yapmış olduğumuz yatırımlarda hükumetimizin çok büyük desteğini görüyoruz. Bizlere ilçemize ve ilçemiz halkına etmiş olduğumuz hizmetlerde büyük destek sunan Hükümetimize çok teşekkür ediyorum dedi.

Bir önceki yazımız olan Başkan Köksoy’dan, STK’lara ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi