Ardahan Haberleri, Ardahan Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Ardahan Gaziler Derneği Başkanı Yüksel Küçük, İstanbul’daki saldırıyı kınadı

Ardahan Gaziler Derneği Başkanı Yüksel Küçük, İstanbul’da meydana gelen patlamaya ilişkin yaptığı açıklamada, terörün hiçbir gerekçesi olamayacağını belirterek, insan öldürerek, kan dökerek hiçbir hedefe varılamayacağını vurguladı.
Menfur saldırının faillerinin dinden ve imandan uzak olduğunun bir kez daha görüldüğünü ifade eden Küçük, şunları kaydetti, ’’Bu menfur saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Emniyet güçlerimizin kararlı mücadelesi ile köşeye sıkışan ve güzel ülkemizin huzurunu, birlik ve beraberliğini bozmayı amaçlayan teröristler ancak böyle kalleşçe saldırılarla varlıkların sürdürebileceklerinin aczi içindedir. Bu hain saldırıları gerçekleştiren, topraklarımızın bütünlüğüne kastı olan teröristler ve arkasındaki güçler bilmelilerdir ki şehitlerimizin ve hayatını kaybeden vatandaşlarımızın üzüntüsünü Millet olarak en derinde yaşarken, kirli emelleri olan hainlerin bu alçak girişimlerine karşı dimdik ayakta kalacağız. Emniyet güçlerimizi hedef alarak bu kalleş saldırıyı gerçekleştiren, insanlıktan nasibini almamış terör maşalarının, milli birliğimizi ve beraberliğimizi bozmaya dün olduğu gibi bugün de güçleri yetmeyecektir. Devletimizin terörle mücadelesi kararlılıkla devam edecektir.’’
Küçük, herkesin sağduyuyla hareket ederek, teröre pirim vermemesi gerektiğini kaydetti.

Bir önceki yazımız olan Ardahan - CHP'li Yılmaz: Başkanlık Sistemi Bir Insanı Tanrısallaştırma Tasarısıdır başlıklı makalemizde -, Ardahan ve Başkanlık hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa hilesi